מאמרים - בייבי טבע - בייבי טבע
×

מהי ארומתרפיה? איך השמנים משפיעים? למה לשים לב כשקונים שמנים וכיצד תדעו אם השמן שאתם רוכשים איכותי? 

נזלת, אף סתום, שיעול בלתי נגמר, חום, "ויראלי". איך אפשר להקל על הקטנטנים שכל כך סובלים ואנחנו איתם? בלהה עושה קצת סדר בשמנים לחורף. 

זירוז לידה- הסיפור האישי שלי

את גאיה ילדתי ביום האחרון של שבוע 42 אחרי 3 ימים של אשפוז והתעקשות ללדת כמו שתכננתי. הזמנתי מדקרת, לקחתי הומאופתיה, נכנעתי לסטריפינג, שתיתי שמן קיק וכלום! ואז, גילה רונאל, הדולה הפיה שלי הגיעה עם שמן יסמין, מרחה לי בפרק כף היד וטיפטפה לי על טישו כדי שאריח ומשהו נפרץ. בכי משחרר, ביקור בשירותים ו... צירים. 4

אחרי פעמיים בצימרים מפונפנים עם הילדים, ופעם אחת בגרמניה, ללא אפשרות למצוא חיתולים לבייבי ללילה, הגעתי למסקנה שצריך לשנות ומהר את אופי החופשות שלנו, לבחור בקפידה את היעדים, למצוא מקומות מתאימים לקטנים ובתקציב סביר, כי בינינו גם לנו יש גבול עליון לכמה אנחנו מוכנים לשלם עבור עייפות ועצבנות,.

עוד לא הספקנו להתאושש מהנזלות והחום, ופגעי הקיץ כבר כאן. ריכזתי עבורכם את הפתרונות היעילים והפשוטים שיסייעו לכם להקל על התופעות הנפוצות לתקופה, בעזרת מספר שמנים/ מיצויים בסיסיים ותרופות סבתא שיש לכל אחת בבית.

בתקופות בהן הייתי בהריון ספירות הדם לא היו אופטימליות לאורך זמן. תוספי תזונה עזרו אך לא בצורה אופטימלית כמו שקיוויתי שיעזרו. אחרי קריאה ברשת התבססתי על כמה מאמרים והוספתי להם כמה תוספות משלי על סמך ניסוי וטעיה שלי על עצמי. כמובן שחלק מהעצות במאמרים היו קצת יותר קשות ליישום (הורדת מתוקים ומוצרי חלב למינהם), אבל הפחתתי כמויות ושמתי דגש על המזונות הטובים. אחרי כמה חודשים של תזונה מוקפדת, הגעתי ללידה עם ספירת דם טובה בערכי ההמוגלובין והטסיות.

קמומיל

מכאבי בטן ועד הורדת חום: כל מה שחשוב שיהיה לכם, ליתר בטחון בבית עם ילדים. הכל טבעי ובטוח לשימוש.

המדריך לקניית שמנים:

תחום השמנים הארומטיים הולך ומתרחב, וההיצע גדל בהתאם. בד בבד גדלה המודעות ליתרונות שבטיפול בשמנים בהריון ובתינוקות . ניתן לרכוש שמנים בחנויות טבע, בתי מרקחת, דרך אתרים באינטרנט ובמגוון חנויות. איכות השמנים הנמכרים לצרכי טיפול אינה אחידה וחשוב לדעת כיצד לבחור נכון את השמנים כדי שנוכל להפיק את המקסימום מהטיפול וללא תופעות לוואי.

בחילות | בחילה | הקאות בהריון | מה עוזר לבחילות

גם את בוודאי שמעת את המשפט: "בשבוע 14 זה אמור לעבור", והרגשת שאפילו עד מחר את לא שורדת? קראי כאן מה יכול לעזור לך להקלת בחילות והקאות בהריון

מה שאת מורחת על גופך בהריון, יכול להשפיע לא רק עלייך, אלא גם על התינוק שלך. בחירת תכשירי הטיפוח  בהריון משמעותית ביותר ולכן יש להעדיף שימוש בתכשירים טבעיים מותאמים לתקופה זו.

עשרת הדברים החשובים ביותר בתיק הלידה שלך

ההתרגשות בעיצומה, והרגע מתקרב. נכנסת לחודש התשיעי, זה הזמן להכין את תיק הלידה שלך, ורצוי שיהיה איתך עד הלידה, כי כידוע, תאריך הלידה הוא רק משוער

אילו פריטים חשוב שתכיני מראש בתיק הלידה שלך

איך לעזור לתינוק לישון טוב יותר

מי שהמציא את המושג לישון כמו תינוק כנראה לא היה הורה מימיו...

מהרגע שתינוק נולד, אנו עסוקים בשאלות מתי הוא התעורר? כמה זמן הוא ישן? ובעיקר, מתי הוא יישן לילה שלם ונוכל אנחנו סופסוף לחזור לישון. אז איך באמת הורים יכולים לישון טוב יותר?

"כל הדבר הזה של איזון משפחה וקריירה הוא פשוט בלוף גמור" אמרה עינב גלילי במאמר בירחון "את" האחרון. וזה היה עוד לפני שהחופש הגדול התחיל....

התעמלות בהריון

התעמלות בהריון- כל המידע שחשוב שתקראי

זה שאת בהריון, לא אומר שאת צריכה להזניח את הפעילות הגופנית שלך, צריך רק לדעת איך עושים את זה נכון...